kontakt

Małgorzata Gęca malgorzata@geca.pl +48 504 994 232

Cześć! Mam na imię Małgorzata i zawodowo zajmuję się propagowaniem idei zero waste: życia, działania i myślenia w ten sposób.

Zainspirowana przez Beę Johnson, autorkę Zero Waste Home, prowadzę WEBINARY I WARSZTATY, na których dzielę się praktyczną wiedzą o tym, jak w dobie katastrofy klimatycznej poruszać się w świecie, w którym jest mniej rzeczy, a więcej szczęścia, zdrowia, czasu i oszczędności.

Jestem współzałożycielką Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, działającego na rzecz niemarnowania zasobów, promującego zapobieganie powstawania odpadów u źródła oraz gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Z wykształcenia jestem polonistką, z wyznania zerowasterką. Od 2017 roku prowadzę bloga VADEMECUM ZERO WASTE, na którym dzielę się sekretami, wspomnieniami i poradami opartymi na doświadczeniu. Znajdziesz coś dla siebie, jeśli chcesz zacząć, ale nie wiesz jak; albo szukasz inspiracji. Tu znajdziesz więcej informacji o zero waste.

Podaję dziesiątki sposobików na zrównoważone życie: od pakowania śniadania bez plastiku do robienia proszku do prania. Nawet najbardziej zajęci mogą je wprowadzić.